Ik heb thuis een touw gevonden, dat ik ooit eens heb gekocht. Het is denk ik 10m lang, maar ben niet meer zeker. Ik wil hier nu graag een touwhalster van maken. En daarom heb ik enkele vraagjes.
Hoe maak je het? (Ben dat filmpje al wel is tegengekomen maar weet niet meer waar)
Hoe lang moeten alle stukjes zijn? Ik wil het in maat cob hebben

Hoe lang moet het gehele touw zijn, en hoe kan ik het best aanpakken, dus eerst maken en dan overschot er af knippen (als dat al mogelijk is) of eerst een stuk knippen en dan pas maken, en hoelang moet dat stuk dan zijn..
Omdat ik waarschijnlijk niet het gehele touw nodig heb, zal ik dus een deel erraf moeten knippen, maar de randen zijn speciaal behandeld zodat het niet gaat rafelen, hoe kan ik dit doen? (Door het een stukje te verbranden? Zoals bij festivalbandjes, of is dan heel mijn touw weg? :p )

ik ben er hooguit een 15 min mee bezig, meestal nog niet eens. en als je 20 meter hebt kan je er zelfs 3 maken!