Het is de Hidalgo Caracas II geworden, een spaans model zadel met een leren boom. Een semi-boomloos zadel dus, waar wel een gewoon zadeldekje onder kan. De vraag is nu, welk dekje zou hier mooi onder passen? Het zadel heeft namelijk een rechte voorkant (waardoor je aan een dressuurmodel zou denken) maar in verhouding wel hele korte zweetbladen (waardoor je met een dressuurmodel nogal wat over houd). De meeste barokke zadeldekjes hebben wel zo'n soort wave (
) maar die zit bijna overal aan de onderkant van het zweetblad en bij dit zadel juist aan de zijkant (zie foto). Ook houd ik niet zo van de tierelantijntjes van de meeste barokke dekjes.Iemand een idee wat mooi zou kunnen passen?
Foto van het zadel

dit dek vind ik qua vorm heel mooi, maar ik houd dus niet zo van die overdreven stiksels en 125 euro vind ik ook wel erg veel geld voor een dekje.

