(Heb op dit moment geen betere fotos)

op dit moment moet ik het doen met een 2e hands zadel, volgend jaar wil ik een op maat gemaakt zadel.
Maar tot dat moment ben ik op zoek naar een zadel voor een leuk budget waar wij ons in ieder geval mee kunnen redden tot die tijd.
De zadelmaker is geweest en heeft mijn eigen prestige Top dressage op maat proberen te maken.
Alleen kwam ik er na een week achter dat het zadel tijdens het rijden naar voren schuift en daarbij dus de schoft behoorlijk afknelt.
Veel geld kwijt en daarmee nog geen zadel waarmee ik kan rijden.
Ik heb er aardig wat zadels op gehad maar ik merk dat de meesten toch gaan knellen aan de zijkanten van de schoft.
Zadels die ik heb geprobeerd:
Ainsley Vanguard boommaat 3 en 6
Fryso Legacy boommaat 4
Euroriding Diamant ouder type boommaat medium
Kentaur penelope boommaat 3
KN symphonie mk 45 2
Kieffer lech profi mt 2
Kieffer malmo
Hulsebos wat voor type weet ik zo niet, denk het basistype open zit
Prestige top dressage boom 34
Equestor (dat type vond ik vreselijk om op te zitten!)
Ideal (wat een heeeerlijk zadel! Ga het zadel nog eens proberen maar ik twijfel aan de vrijheid bij de zijkanten schoft, ik kan mijn hand er niet heel vrij tussen laten glijden.Zit toch wel wat weerstand naast de schoft richting schouder)
Rossner Montreal medium boom
Zelf is ze altijd gereden met een Kieffer Athen Olympic, alleen heb ik toen verder niet secuur naar de pasvorm gekeken en deze zadels vind ik 2e hands niet.




mijn paard heeft ook een behoorlijke schoft.