Sprenger ultra of dynamic bit? Watertrens, bustrens of D?

Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Dunesjka

Berichten: 3061
Geregistreerd: 21-10-04
Woonplaats: Middelburg

Sprenger ultra of dynamic bit? Watertrens, bustrens of D?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-04-13 12:19

Hallo,
Ik wil van mijn correctiebit afstappen en naar een ander bit. Een dubbel gebroken maar welke adviseren jullie?

Ik heb een haflinger met aanleuningsproblemen daarom wil ik een van deze bitten. Ik heb er veel over gelezen maar vindt het erg moeilijk.

tinkersjakie
Berichten: 2052
Geregistreerd: 07-12-04
Woonplaats: froombosch

Re: Sprenger ultra of dynamic bit? Watertrens, bustrens of D?

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-04-13 13:41

Denk dat het voor elk paard verschilt. Weet niet meer welke site het was maar al eens eerder gelezen die deze bitten op proef doet. Maar wie dat was???

Heb zelf de dynamic en bevalt me erg goed. Daarvoor een enkel gebroken gehad. Heb hem nu al jaren en afgelopen zomer de rambo micklem brilde hoofdstel erbij gekocht en vind het nu nog prettiger.
Me zus heeft toen (jaren geleden) ook dit bit toen gekocht maar die vond haar paard er niet lekker op lopen.
Ga eens kijken of je van iemand deze bitten mag uitproberen voor een tijdje en kijk waar ie het beste mee doet.

Anoniem

Re: Sprenger ultra of dynamic bit? Watertrens, bustrens of D?

Link naar dit bericht Geplaatst: 15-04-13 13:44

Wat is het aanleuningsprobleem precies?

Dunesjka

Berichten: 3061
Geregistreerd: 21-10-04
Woonplaats: Middelburg

Re: Sprenger ultra of dynamic bit? Watertrens, bustrens of D?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 15-04-13 15:14

Ze heeft geen constante aanleuning en was voorheen helemaal niet in de aanleuning te krijgen dat is gelukkig al stukken verbeterd