Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne
dynara schreef:Ik heb wel gelezen dat zo'n flexibele boom slecht kan zijn voor de rug in normale gangen omdat het paard en ruiten uit balans brengt omdat het zo mee geeft... alleen goed te gebruiken bij barrelrace


wat hij schrijft is niet onwaar, maar er mist wat nuance. bovengenoemde site schreef:Het is ook nogal 'grof' om dit op je site te zetten en dan een boomlose BareFoot ernaast te zetten.De bomen met flex tree’s zijn ook niet te gebruiken in het dagelijkse “cowboy” werk: de kunststof constructie is daartoe veel te zwak.“Niet ieder zadel met een horn, is een westernzadel”.
. Een kennis heeft een flexibele boom en doet voornamelijk trailriding, hij vindt ze erg fijn en werkt goed voor hem, en het lijkt goed te werken voor de meeste type paarden hij rijdt. 