Ondertussen word ik wel een beetje gek van het bovenste plankje dat telkens op mijn hoofd valt als ik wat wil pakken, en van de muizen die er langs de achterkant uit vliegen. (Ik ben een tijdje weg geweest van stal, mijn kast laten staan, deze werd gebruikt door iemand anders en nu zijn beide plankjes er uit, en ligt er een houten plank in, en de achterkant is door het onhandig in duwen van het zadel er uit gevouwen.) Dus dat word een nieuwe, nou geloof ik dat ik altijd dood ben gegooid met oude kast op MP hier in de buurt, maar net nu je het nodig hebt vind je ze niet.
Voor een kleine ijzeren zadel kast ben je al snel 100 euro kwijt, en dan hebben we het over een kastje van bijv. 106x60x60 cm.
Dezelfde kast stond ook tweedehands op marktplaats en was de vraagprijs ook 100 euro..
Als ik nu zelf een auto en een rijbewijs had was het wellicht al een stuk makkelijker geweest, maar het dichtstbijzijnde is zo ongeveer een uur rijden, nu ik afhankelijk ben van vervoer maakt dit het dus niet makkelijker. Maar ach als ik zo ver om moet rijden voor een beetje goedkope kast kan ik net zo goed een nieuwe dure kast kopen niet waar?
Nu zag ik gisteren een prachtige kast voor maar €25,- maar die stond tegen Friesland aan, en waar woon ik? Jawel Zeeuws Vlaanderen..
Iemand de tip? Of wellicht heeft iemand er zelf een te koop?
Of weet iemand een goede stevige kast te koop bij bijv. de Gamma ik noem maar wat geks? Dan maak ik er zelf wel wat leuks van.