Ik kom net kijken in de western wereld en vraag me af wat goede merken zijn qua pads. Ik heb nu een merkloze, wel goed dik met wol (weet niet of het echt is) en eentje van HAF. Al vind ik de laatste wel wat dun worden als ik erin knijp.
spicegirl
Berichten: 9906
Geregistreerd: 31-01-06
Geplaatst: 03-02-13 16:14
dunne pads zijn funest voor een paardenrug. natuurlijke materialen zijn het best qua schokdemping, drukverdeling en vochtopname. neopreen is niet zo best.net als fleece pads/onderzijde, wat helemaal van kunststof is. goede merken zijn o.a. de airride van Professionals Choice. 5 star, Mattes, Diamond Wool.het beste materiaal is wolvilt(diamond wool en 5 star), en echte schapenvacht(mattes). helaas hangt er wel een flink prijskaartje aan de goede pads(al gaan ze wel weer langer mee),maar je paard is er dankbaar voor. zeker wat pads betreft, is goedkoop, duurkoop.
gaucho
Berichten: 10570
Geregistreerd: 29-10-05
Geplaatst: 03-02-13 17:15
Classic Equine heeft tegenwoordig ook 100% wolvilten pads, erg fijn vind ik zelf.
Tacky Tack pads http://saddlepoint.nl/index.php/tackytack Zelf nog geen ervaring mee maar wil wel een aanschaffen op korte termijn. Al 15 jaar begrip in Amerika en sinds kort ook in Europa te verkrijgen. Vele kleurtjes etc. Zien er iig goed uit
spicegirl
Berichten: 9906
Geregistreerd: 31-01-06
Geplaatst: 11-02-13 22:29
die zijn slecht uit de test gekomen. bovendien trekt dat antislip materiaal de haren uit de rug..
Ik heb er persoonlijk ervaring mee Maar er dient bijgezegd te worden dat mijn paarden geen showvelletje hebben Ik heb deze gekocht http://www.equinenow.com/store-item-65091 (overigens kostte die hier 99 euro) En heb hem snel weer van de hand gedaan.
De haren bleven er in hangen, paard reageerde geïrriteerd en schoonmaken was ook een ramp; met een slang spoot je ze niet schoon en met een borstel gingen de bobbeltjes kapot.