Dagwaarde van je zadel?

Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Paulusjuh

Berichten: 4707
Geregistreerd: 30-11-03
Woonplaats: Capelle a/d ijssel

Dagwaarde van je zadel?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 31-01-13 13:09

Ik zit zo eens te kijken naar verzekering e.d. Omtrent je zadel. Nu staat er bijna overal dat je de dagwaarde van je zadel krijgt uitgekeerd. Maar wie bepaald die waarde? Is daar een vast gegeven ( soort formule ofzo) voor? Of is dit een beetje natte vinger werk?

Ik dacht dat, zeker een wat nieuwer zadel, best wel lang zijn waarde houdt. Of niet?

pmarena

Berichten: 52666
Geregistreerd: 09-02-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-01-13 13:28

Ik denk dat dit best nog per verzekering verschillend berekend kan worden, en dat je het voor de zekerheid het beste even na kan vragen bij de verzekeraar waarmee je overweegt in zee te gaan.

Wanneer een zadel vanuit de winkel voor de eerste keer op een paard gelegd wordt zal er best al een aanzienlijk bedrag vanaf gaan denk ik, qua waarde waarvoor je hem nog zou kunnen verkopen, en dat bedrag wordt zeker in het eerste jaar snel kleiner :=