Vraagje: Sprenger dynamics bitten

Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
__Milou__

Berichten: 4
Geregistreerd: 09-07-10
Woonplaats: Purmerend

Vraagje: Sprenger dynamics bitten

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 02-12-12 19:46

Hallo allemaal,

Ik zie door de bomen het bos niet meer |( , en op internet vind ik allerlei verschillende benamingen voor de bitten, dus ik hoop dat iemand mij dan eindelijk even kan helpen met het volgende..

Wat is nu precies het verschil tussen de volgende 2 bitten:
De sprenger dynamics rs en de sprenger kk ultra?

Ik ben echt op zoek naar een bustrens of eventueel een d-trens, en de maat moet 13,5 zijn en de dikte minimaal 16mm.

Op verschillende sites en in winkels heb ik gekeken, de een noemt het bit sprenger dynamics, de ander sprenger dynamics kk, en weer een ander sprenger kk ultra.
Zit er daadwerkelijk verschil in deze bitten?
Want zo op het oog zie ik zelf eerlijk gezegd geen verschil.

Ik hoop dat iemand mij verder kan helpen!
Alvast bedankt!! *\o/*

Nicole1989
Berichten: 48
Geregistreerd: 27-09-09

Link naar dit bericht Geplaatst: 02-12-12 20:41

De Dynamic is iets ronder en het tussenstukje is iets kleiner dan bij de KK Ultra. Dynamic is ook nieuwer. Bij de Hypo-winkels kun je trouwens de Dynamic een periode testen. Je betaalt dan het gehele aankoopbedrag, bevalt ie dan ruil je het testbit om voor een nieuwe, bevalt ie niet krijg je je geld terug. Heb ik ook gedaan, beviel mij erg goed.