Wij deden het voorheen wel, die halsters hadden fleece op de neus en konden we goed borduren. Helaas zijn deze halsters tijdelijk niet leverbaar, maar ik kan wel eens informeren wanneer ze weer komen
dancer_
Berichten: 16570
Geregistreerd: 28-03-10
Woonplaats: Zuid-Holland
Geplaatst: 13-11-12 21:07
Je hebt van die zilveren plaatjes waar je het op kan laten graveren!
Nee ik wil de namen duidelijk op de neus hebben aangezien ze dan gemakkelijker uit elkaar te houden zijn . Ook niet met bontjes. Dat met fleece vind ik wel iets! Alleen is het een Sinterklaas kadootje..
Woonplaats: omgeving enschede, op de fiets, bij de paarden en soms gewoon in huis.
Geplaatst: 13-11-12 21:33
Mijn dochter had ooit voor een vriendin een leuk geborduurd halster besteld met naam.
*** dochter zoekt op haar laptop***
Dat kon hier: http://www.jjstitches.nl , je hebt een lange menulijst en ergens onderaan staat "voor paard". Moet je daar even tussen zoeken naar halsters. Succes met zoeken en uitzoeken!
PS Vriendin was erg blij met het halster, was ook erg leuk geworden.
loekje
Berichten: 1031
Geregistreerd: 24-05-02
Woonplaats: Sun Dirt
Geplaatst: 13-11-12 22:27
Wat dacht je van leer? Kan in verschillende kleuren en met dit lettertype kun je ook de letter nog een ndere kleur geven. Valt goed op.