In iig eentje met voldoende ruggegraatvrijheid. Persoonlijk heb ik ze graag een beetje stevig Verder is het maar net wat je zelf prettig vind en waar je paard goed op reageert qua materiaal.
Voor de Cush-N-Air bevalt perfect: weegt niks maar dempt geweldig en de ruggegraat is zelfs bij warm weer nog altijd droog, goeie airflow dus Bij de Reinsman heb ik ook het idee dat het wat schuift, ondanks al die Tacky Too.
kijenta
Berichten: 248
Geregistreerd: 11-06-05
Woonplaats: Lichtaart België
Geplaatst: 26-08-12 10:48
Ik heb een skito pad onder mijn BM, en daar erg blij mee! Deze zijn speciaal ontworpen om onder een BM te gebruiken
Ik gebruikte onder mijn BM een contoured pad van team equine van www.eurohorse.nl , prijzig maar mooie natuurlijke materialen en uitneembare vilten inlage met ruggengraadvrijheid, in verschillende diktes te bestellen. Mooie degelijke pad in prachtige kleuren!
en wat ook prettig is : groot genoeg (ik had nl een 17 inch zadel dus een 34x 36 pad lag er erg mooi onder)