Zoals de titel als zegt, weet iemand wat er veranderd is aan de wintec 500? Want op internet kon ik geen duidelijke verschillen vinden, er staat alleen: Prachtig leatherlook Wintec dressuurzadel als het oude type 500 maar nu in de sterk verbeterde versie!
Weet iemand wat er dan zo sterk verbeterd is, want ik zie geen verschil!
Tigra_
Berichten: 13059
Geregistreerd: 31-03-08
Woonplaats: NB
Geplaatst: 09-07-12 22:39
Zover ik op de hoogte ben is dit de oude versie:
En deze de nieuwe:
XladyX
Berichten: 1920
Geregistreerd: 23-07-06
Woonplaats: NL
Geplaatst: 09-07-12 23:38
Inderdaad, er is een groot verschil tussen de oude en de nieuwe versie. De nieuwe versie heeft suède kniestukken, een diepere zit, breder tussenkanaal en een hele andere vorm boom en dus ook kussens. Deze twee soorten zadels zijn dus ook niet meer met elkaar te vergelijken. De oude versie is niet zo veel meer te koop geloof ik (wel tweedehands uiteraard).
het singelsysteem is ook heel anders. De nieuwe hebben een 3 puntssysteem. Verder is de zit echt heeeeeeeeeeeeeeeeeeeel anders. Ik heb sinds een maand het nwe type, en zit eindelijk in de juiste houding