Zijn er pads voor engelse zadels die je zit verkleinen?

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Jibby67
Berichten: 1
Geregistreerd: 06-07-12

Zijn er pads voor engelse zadels die je zit verkleinen?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 06-07-12 13:47

Ik rijd samen met iemand op hetzelfde paard en zadel. Alleen wij schelen nogal qua bouw. ( zij is korter dan mij en wat voller, ik ben langer en lichter) We hebben nu dus een 19" engels zadel, terwijl het voor mij kleiner zou mogen zijn, ik denk 17"of 17,5". Nou las ik dat er zadelzit verkleiners ( en dan bedoel ik niet de gewone seat savers van lamsvel of gel) zouden zijn die je over je zadelzit bevestigd, zodat je aan de achterkant meer "opgesloten "wordt, en de zit dus wordt verkleind. Ik kan ze wel voor western zadels vinden maar verder niet. Een lamsvel is ook geen optie, deze maakt je zit nl. niet kleiner.Wellicht zijn er goede opties met memory foam die de zit wat kleiner kunnen maken?
Ik hoop dat iemand een goede tip heeft (Een tweede zadel erbij kopen is in dit geval geen optie.)
Alvast bedankt!

anoukwendy

Berichten: 4660
Geregistreerd: 01-01-10
Woonplaats: Zweden

Re: Zijn er pads voor engelse zadels die je zit verkleinen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-07-12 16:39

als je zadel te groot is ga je wel goed op je eigen zit rijden zonder dat je gedwongen word, voor je zit is het dus beter

Tigra_
Berichten: 13059
Geregistreerd: 31-03-08
Woonplaats: NB

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-07-12 17:10


PocoGaucha

Berichten: 3683
Geregistreerd: 13-03-12

Re: Zijn er pads voor engelse zadels die je zit verkleinen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-07-12 17:13

misschien dat zon lamsvel wel helpt tegen het schuiven in het zadel? als er kleine kindjes op mijn zadel moeten dan doe ik die er ook altijd omheen.