Hoi! Ik zoek een superstevig springzadel, wel met kniewrongen maar een vrije zit. Ik wil hem gaan gebruiken voor de cross... Hij moet echt stevig zitten... Wie weet wat voor merk bijvoorbeeld???
Ik kan je best wat zadels aanraden. Devoucoux, Antarès, Prestige, Luc Childeric. Zijn allemaal zadels met best wat wrong en geschikt voor de cross. Wil je iets in een lager budget, zou ik wel gaan kijken voor tweedehandszadels. Wintec zou je ook kunnen doen, maar daar zijn de meningen over verdeeld, daar zou je gewoon echt op moeten gaan zitten en het uitproberen voordat je dat voelt . Het is niet iedereen zijn type zadel.
Als je een zadel op het oog hebt na deze tips en de tips die nog gaan komen, zou ik zeker proberen om er mee proef te springen. Want veel wrong en een vrije zit zijn eigenlijk niet echt een combinatie. Door alle wrong zit je dan toch meer gedwongen, wat een vrije zit echt een stuk lastiger maakt, wat het vaak ook lastiger maakt om mee te komen boven de sprong.