Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
.JamieShanin schreef:Dank jullie wel!!
Ja dat vond ik ook het nadeel van amigo hij is zo snel niet meer waterdicht!.. j=ik heb hem gewassen met waterdicht spul en 3x ingesprayd en nu gaat het wel weer.
NatasjavE schreef:Zijn die big neck dekens ook geschikt voor paarden met een hele hoge halshouding? Mijn Gelderse merrie heeft nl een hele vertikale hals waardoor dekens op haar rug niet lekker zitten en op de boeg wat strak.
Mikkee schreef:NatasjavE schreef:Zijn die big neck dekens ook geschikt voor paarden met een hele hoge halshouding? Mijn Gelderse merrie heeft nl een hele vertikale hals waardoor dekens op haar rug niet lekker zitten en op de boeg wat strak.
Bij UHG shop zijn er Stormshield dekens te koop met een uitgesneden schoft voor paarden met een hogere halshouding.
Ik had er ook 1 besteld voor mijn TWH merrie met ook een hogere halshouding, maar helaas was de juiste maat niet meer verkrijgbaar. Toen dus een Stormshield Versatility gekozen en die zit bij mijn merrie ook goed. Zeer tevreden over de algehele pasvorm ook