Hoi!
Ik wil eerst even zeggen dat ik de zoekfunctie heb gebeld, en daar kwam als tip allemaal, bel de zadelmaker! Alleen is mijn verhaal toch even anders.
Ik heb een redelijk oud zadeltje voor mijn paard, maar hij ligt echt super op hem!
Hij kraakte niet en hij reed lekker.
Het zadel begon wat achterover te gaan liggen dus ik had de zadelmaker gebeld om te vragen of hij hem weer goed kon leggen. Nou zo gedaan zadel lag weer super. (Zadelmaker is gister langs geweest) Hij heeft het zadel vooraan wat wol eruit gehaald en achter erbij gedaan. (Als ik het goed heb.)
Nu komen we dus bij het volgende probleem, gisteravond dacht ik lekker te gaan rijden. In stap hoor je niets. In draf, gaat hij onwijs kraken!
De boom is niet gebroken, de lepel ook niet. Nu dacht ik misschien dat het kwam omdat het wol opnieuw moet inzakken?
Weten jullie misschien hoe dit komt en hebben jullie tips voor mij?
Groetjes.