Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
dapperdier schreef:Ik haal mijn broeken bij de.. C&A. geloof het of niet, met een beetje stretch. Hun pasvorm zit mij het lekkerst en je betaald je niet pimpelpaars voor een broek. Heb er een stel gehaald voor 20 euro, gaan bijna twee jaar mee, sommige typen langer.
Miss_Fancy schreef:Een 11/12 is geen 44/46. Een 15/16 of een 17/18 moet je dan hebben. Ik heb zelf maat 42/44 en draag een 15/16. De ene keer lopen de Q-Babes iets meer uit dan de andere keer. Helaas zijn ze alleen niet in NL te koop en moet je ze importeren uit America vandaan.
Zelf bestel ik ze altijd bij Sheplers.com. Let wel op dat je nog kosten voor het importeren moet betalen!
MissFreubel schreef:dapperdier schreef:Ik haal mijn broeken bij de.. C&A. geloof het of niet, met een beetje stretch. Hun pasvorm zit mij het lekkerst en je betaald je niet pimpelpaars voor een broek. Heb er een stel gehaald voor 20 euro, gaan bijna twee jaar mee, sommige typen langer.
Maar C&A en andere goedkope winkels verkopen geen lengtematen 36 of 38. Ikzelf ben maar 1.70 maar heb toch een lengtemaat 36 nodig als ik op mijn paard zit, anders ziet het er niet uit. Dus heb ik nu een Cruel Girl, zit idd erg lekker. Ook al is het maar voor t trainen, ik zit niet graag voor gek op mijn paard.

Normaal heb ik maat 44/46 en de maat 15 Q-baby's die ik nu heb zijn eigenlijk net even te groot.