Hallo, Beetje een rare titel maar wist het niet anders te beschrijven. Mijn zadel ligt als deze op de zadelsteun ligt een beetje gekanteld meer op de voorkant. De kussens van het zadel raken de zadelsteun niet zeg maar. Is dit schadelijk voor je zadel dat het gewicht op de voorkant hangt?
Kan geen kwaad toch? Het zadel is gemaakt naar de vorm van de rug van je paard, niet naar de vorm van de zadelsteun Een zadel is stevig genoeg, en als je twijfelt kun je er altijd nog iets tussenleggen aan de voorkant als je hem weer op de zadelsteun legt.
_Dune_
Berichten: 2773
Geregistreerd: 27-10-07
Geplaatst: 06-03-11 17:39
Kan geen kwaad hoor. Een zadel is gevormd naar de rug van het paard, een zadelsteun is gewoon een rechte buis. Logisch dat een zadel niet recht ligt op een zadelsteun.
Het is zelfs beter als je kussens nergens op liggen. Een enkele buis als steun gebruiken is het allerbeste,anders gaat de steun in de kussens staan. Dus juist prima zo!