een brandende vraag, zoek nu al het hele i-net af maar alles is in het buitenlands enz.. en om daar nou helemaal me zadel heen te sturen, schiet denk ik niet echt op..
nu wel, ik heb nog geen 2 jaar geleden een wintec pro zadel gekocht, nu begint hij bovenop te scheuren.. dit vind ik niet echt normaal.. zeker omdat ik super netjes met mijn spulletjes op ga en er heel zuinig op ben..
dus ik vorige week terug naar de paardenwinkel in HARMELEN waar ik dit zadel vandaag heb nog NET!!! geen 2 jaar geleden... daar werd mij gezegd; ooohh dit is normaal bij een wintec..
uhm.. OJA?? ik vind het niet echt normaal, maar goed ze ging even bellen om te vragen hoeveel jaar er garantie op zit.. ze zei dat het 1 jaar was.. toch heb ik er meer als 600 euro voor betaald, dus volgend mij klopt er dan iets niet?? ik heb gewoon netjes alle bonnetjes en dingetjes nog..hebben er nog meer mensen een probleem met wintec? garantie enz?? of kan iemand mij helpen..
en
.