Onderdeken schuift

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
__PSM__

Berichten: 6603
Geregistreerd: 24-03-05
Woonplaats: ......

Onderdeken schuift

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-11-10 14:51

Mijn onderdeken schuift enorm onder mijn rambo deken... Tis namelijk niet de originele want die is veel te dik :(:) Zou het mogelijk zijn om hem vast te maken met naald en draad aan de bevestigingsringen van de rambodeken? of is er iemand met een ander strak plan oms chuiven te voorkomen :)

Sanet

Berichten: 9254
Geregistreerd: 10-10-04
Woonplaats: Fryslan!

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-10 14:54

Je hebt van Rambo verschillende onderdekens, 100-200-300-400 grams geloof ik.

Maar dat terzijde, kun je niet alsnog van die klittenbandjes aan de onderdeken maken, zodat je hem aan je rambodeken kunt vastmaken? Ook de riempjes die bij de bilkoorden zijn heel belangrijk denk ik, om daar iets te maken waardoor het daar ook vast blijft zitten, zoals de bijbehorende onderdekens.

__PSM__

Berichten: 6603
Geregistreerd: 24-03-05
Woonplaats: ......

Re: Onderdeken schuift

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-11-10 14:55

Goed idee :) van het weekend even naar kijken, straks eerst als nood maar ff met naald en draad vast maken aan de ringetjes :)