Voor ik mensen tegen me krijg van 'een paard kan gerust tegen koude': mijn merrie is 22 jaar en moet extreem veel moeite doen om warm te blijven waardoor ze extreem afvalt en ik haar bijna heb moeten laten gaan omdat ze vel over been was 3 jaar terug. Ze heeft ook artrose in beide heupen en het is voor haar gewoon beter dat ze onder de dekens gaat in de winter

Nu zocht ik gisteren dat deken en ik kon het nergens vinden. Even mijn man gebeld en blijkbaar had hij het deken in een (kapotte) diepvriezer op de weide had gelegd. Blijkbaar was dat deken toen nog nat want het hangt nu onder de schimmel!
Kan ik het deken nog redden op 1 of andere manier? Of beter een nieuwe kopen?
Ik heb een hogedrukreiniger, als ik het daarmee afspoel, is het deken dan nog waterdicht? Het is een ongevoerde regendeken.
Bij de haflinger had ik het geluk dat de schimmel aan de buitenkant zat en niet aan de binnenkant, maar bij de deken uit de OP zit het dus ook langs binnen!