heb even voor je gekeken, maar zonder kunstgrepen gaat dit niet goed passen. Deze bontjes worden van voor naar achter (of andersom) tussen de kussens vastgemaakt en aan de zijkanten bij de beugeophanging, beide heeft een cheyenne niet.
met grote aanpassingen en wat handigheid met een naaimachine aan het bontje misschien, maar of het dan nog goed blijft zitten??
Liannevh
Berichten: 1750
Geregistreerd: 24-11-07
Geplaatst: 12-10-10 22:31
.
Laatst bijgewerkt door Liannevh op 18-11-22 11:00, in het totaal 1 keer bewerkt
Kan je er wel een idd van Christ aanraden, dat is echt schapenvel en houdt zich beter. Ik heb een nepbontje over het zadel, maar das al heel snel heel 'plat', heb je er nog niks aan.
Ik vind van wel ja.. Ik zit echt stevig in mijn zadel nu. (Maar ik heb maar 1x zonder bontje gereden, dus echt vergelijken kan ik niet.) Het is in ieder geval niet glad of zo.