
Zijn hoofdstel is eigenlijk wel eens aan vernieuwing toe en bovendien zat het ook nooit zo heel goed. De bakstukken zaten precies altijd op zijn bot langs de zijkant.
Wat past volgens jullie mooi? Prijs max 200 euro.
- zwart / donkerbruin
- gecombineerde neusriem
- rondgenaaid vind ik wel mooi (niet voor de frontriem) (maar niet dat er dan bvb 3 verschillende sluitingen samenkomen vanboven)
- zijn er mensen die een duidelijk voorbeeld hebben van zo'n neusriem die wat doorhangt en bij een paard met een kolletje (zoals bij mij)
Groetjes

Als jullie goede merken kunnen aanprijzen, zeg maar!
Voor die prijs kan je makkelijk op zoek naar iets leuks in de betere merken: Stübben, Kieffer, ... keuze zat, en dat zal meteen ook je probleem zijn waarschijnlijk.
Succes met je zoektocht!

(€330,-). Het is namelijk wel echt een hoofdstel waar je jaren mee kan doen, en wat er ook na jaren nog als nieuw uit ziet

) ook wel hebben aangezien er weinig wit op het hoofd zit.