gebroken boom

Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
armanike

Berichten: 3772
Geregistreerd: 31-10-05
Woonplaats: lanaken(belgië.)

gebroken boom

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 31-07-10 11:12

hoi,

hoeveel zou het ong kosten om een zadel met een gebroken boom te laten maken.
Het is van het merk euro riding luxor

Searcher

Berichten: 728
Geregistreerd: 20-03-08
Woonplaats: @home

Re: gebroken boom

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-07-10 12:41

Ik vraag me af of zoiets wel gemaakt kan worden. Misschien een nieuwe boom er in? Het makkelijkst is om gewoon een zadelmaker te bellen.

Helma_Amber

Berichten: 7629
Geregistreerd: 21-08-06
Woonplaats: Bierum

Re: gebroken boom

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-07-10 12:43

Als je het bij Divoza zou laten doen kost het 55 euro staat op de site.

supersambo

Berichten: 2133
Geregistreerd: 16-02-04
Woonplaats: waar mijn bed slaapt.

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-07-10 13:08

:wow: 55 euro voor het maken van een gebroken boom ? Wat doen ze er dan mee ? Plakken met ductape ? Dat kan nooit goed zijn. Schieten ze er een popnagel door ofzo ?

In principe moet de hele boom vervangen worden. Boom zelf kan niet gemaakt worden. Daar krijg je echt ellende van. Ding is dan nooit meer recht, heeft speling en is gevoelig voor opnieuw breken.
Het hele zadel zou dus uit elkaar gehaald moeten worden. Dit is een prijzige aangelegenheid gok ik zo.

Als het zadel nog in perfecte staat is en niet te oude is het misschien het overwegen waard. Is het een wat ouder zadel met niet al te veel waarde is de prullebak denk ik ook geen slechte oplossing.

supersambo

Berichten: 2133
Geregistreerd: 16-02-04
Woonplaats: waar mijn bed slaapt.

Re: gebroken boom

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-07-10 13:11

Zie het al Divoza kan alleen de voorboom (kopijzer vervangen) Dan nog zou ik mijn twijfels hebben om het daar te laten doen.

Dat is dus niet als de boom in het midden (zitvlak) gebroken is.

Helma_Amber

Berichten: 7629
Geregistreerd: 21-08-06
Woonplaats: Bierum

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-07-10 13:33

supersambo schreef:
Zie het al Divoza kan alleen de voorboom (kopijzer vervangen) Dan nog zou ik mijn twijfels hebben om het daar te laten doen.

Dat is dus niet als de boom in het midden (zitvlak) gebroken is.


Sorry, staat idd alleen voorboom ipv boom. Ik zou het daar ook niet laten doen, ik noemde gewoon de prijs die op de site staat, omdat de TS vraagt naar prijzen.

Champie_Me

Berichten: 3970
Geregistreerd: 25-05-07
Woonplaats: Langeraar

Re: gebroken boom

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-07-10 14:25

ik heb het verhaal je via pb gemaild ;) 500,- kost het je... en dan levert hij 500/600,- nog op als je mazzel hebt ;)

Aukelizzy

Berichten: 12669
Geregistreerd: 09-10-06

Re: gebroken boom

Link naar dit bericht Geplaatst: 31-07-10 17:02

Ik heb het ook ooit eens nagevraagd voor een Ainsley en dat kostte inderdaad ong. 500,-. Heb het ook maar niet gedaan.