Döbert heeft volgens mij wel rondgenaaide hoofdstellen met goudkleurige gespen. Op bestelling kunnen ze in elk geval zo gemaakt worden.
Joki
Berichten: 4685
Geregistreerd: 26-12-04
Woonplaats: gelderland
Geplaatst: 23-05-10 18:57
Ik heb van ooteman van hun eigen merk een rondgenaaid hoofdstel met goudkleurige gespen. Deze heet grazioso en voor het doel waarvoor ik het gebruik (alleen wedstrijden) een prima hoofdstel.
Die van ooteman is echt supermooi! Licht helaas wel wat boven mijn budget
Armario
Berichten: 145
Geregistreerd: 01-03-09
Woonplaats: Dublin
Geplaatst: 23-05-10 19:15
Bij harry's horse hebben ze rondgenaaide hoofdstellen voor een schappelijke prijs. Heb even gekeken op de site, misschien is dit wat je zoekt: model 28002220_gold (als je naar de website van harry's horse gaat, vervolgens klikt op producten -> assortiment-> hoofdstellen )?
edit: ik zie nu pas dat enkel de teugels rondgenaaid zijn, maar de bakstukken niet... Jammer, voor de rest zie ik enkel zilverkleurige gespen.