Nu, ik gebruik eigenlijk bijna nooit beenbescherming, maar mijn paard heeft tegenwoordig erg vaak wondjes van het strijken en aantikken. Met longeren gebruik ik zowiezo peesjes en springschoenen omdat het aantikken dan echt erger wordt tov met het rijden.
Toen ik de info zag bij die trainingsbandages, spraken ze me wel aan; speciaal voor (redelijk) jonge paarden die zich makkelijker bezeren en om de benen te beschermen bij het aanleren van nieuwe oefeningen.
Als leek vroeg ik me in eerste instantie toch wel af wat nu juist het verschil is tussen een 'gewone' bandage (dus geen stalbandage want die ken ik wel) en die trainingsbandages en ook: zouden ze interessant zijn voor mijn paard of beter zo laten ?
(Edit: ik ben niet van plan om ALTIJD met bescherming te rijden, maar momenteel bezeerd hij zich te vaak imo en moeten we eerst VEILIG de oorzaak kunnen aanpakken en trainen)
Info meer dan welkom!
.. 