Ik heb dus een dressuur zadel van Rossner, echt een heel fijn zadel
.Het zadel was van mijn neefje, die had een pony en die had een dressuurzadel mee gekregen, nu blijkt het dat het toch niks voor hem is dus pony verkocht zonder toebehoren.
Dus heb ik ff geluk
.Maar...
Ik heb mijn pony ong. een half jaar en nu (eerst niet) krijgt hij last van kale plekjes bij zijn schoft (heeft nogal een hoge schoft, maar het zadel heeft een teruggesneden kamer).
Het zijn geen korstjes etc, echt kale plekjes waar af en toe een 'klontje' met haren vanaf komt.
Als het zadel er zo op ligt, dan ligt de schoft vrij, maar als ik ga rijden dan 'kiept' het zadel naar voren, het gaat niet wippen, alleen het zadel gaat om de schoft zitten.
Kan een bontje dan helpen? want ik ga niet zo'n duur ding kopen voor niets
.Ik ben niet van plan een nieuw zadel te kopen want deze is bijna gratis

Dat het mijn zadel verpest maakt niet uit, dan maar de kussens wat vaker opvullen...
Het kan er niet aan liggen dat hij nu een grasbuikje kan krijgen, want nu staat hij nog niet op het gras.
groetjes bumper
op mijn kaken ga ik reageren op dit topic, gewoon omdat ik denk dat je kan leren van de fouten van een ander.
(wil trouwens niet met dit topic aan de haal gaan hoor. 
