Hallo, Ik heb nu ongeveer een half jaar een bruin (mexicaanse neusriem) hoofdstel van het merk excellent. Maar op veel plekken zoals bij de kin wordt het zwart... Is daar iets tegen?
ik heb hetzelfde met mijn hoofdstel van Marengo is die. Volgens mij gaat gewoon de verf er af en kan je er verder weinig aan doen. Mijne was 3 keer op concours gebruikt en toen gebeurde dat al. Webshop waar ik vandaan had wilde dr ook niets aan doen, risico van bruin zeggen ze dan!
Ik heb ook met mijn bruine schockemohle dat hij heel verschillend verkleurd. Vooral bij de neusriem onder de kaak is hij veel donkerder.
Omdat bruin leer geverfd is, kun je er niks tegen doen.
zilano
Berichten: 75
Geregistreerd: 19-05-09
Woonplaats: Veldhoven
Geplaatst: 26-04-10 14:08
Mocht je hoofdstel later helemaal niet meer mooi zijn, dan kan je bij de schoenmaker voor een paar euro leerverf kopen. Werkt goed! Alleen goed laten drogen en uitwrijven, anders heb je kan dat hij af kan geven op je paard.