Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73
Ier schreef:Sommige mensen hebben er wel last van dat dekjes gaan schuiven, maar als alle dekjes schuiven..
Weet je zeker dat je zadel goed past? Hierdoor kunnen je dekjes ook gaan schuiven.

Pikeur schreef:Misschien een beetje een overbodige vraag, maar weet je zeker dat je goed aansingelt?
En singel je nog een (aantal) keer na tijdens het rijden?
Snovje schreef:Ik heb hetzelfde probleem, alleen die van mij ging naar de zijkant toe. Ik heb goede ervaringen met de merken:
eurostar, eppeljack, harry horse.
Maar ja dat is weer voor iedereen anders, wil je mijn ervaring in ieder geval geven. Ik merk wel dat de dekje sdie wat stijver/dikker aanvoelen beter blijven liggen.
Succes
Nies_ schreef:Toch maar ES dekjes kopen dan
Je zou ook Eskadron kunnen proberen, maar da's ook weer wat duurder.

Nies_ schreef:Tja, als je de keus hebt tussen veel dekjes die schuiven og een paar die netjes blijven liggen dan zou ik het wel weten

femmefatale1 schreef:Ik heb zelf een hele fijne ervaring met de BR techno.
Hierop zit een anti slip gedeelte waar precies de kussens van je zadel liggen.
Dus het dekje glijdt niet meer weg onder je zadel..
aslo schreef:PK al eens geprobeerd, hebben wij hele goede ervaringen mee en zijn 2ehands goed aan te komen.
JuulAlexia schreef:Ik had er ook veel last van dat de dekjes verschoven. Ik heb nu 2 nieuwe gehaald bij epplejack van QHP deze blijven echt prima liggen en zijn niet zo duur. Het is nu trouwens bij alle dekjes bij epplejack de 2de halve prijs.
Darkness85 schreef:Bij mijn aangemeten KN en aangemeten WOW schoven de dekjes ook allemaal. Maar die 2 zadels paste ook voor geen meter kwam ik later achter. Mijn 1e Kieffer lag perfect en zat ook erg lekker. In tegenstelling tot mn KN en WOW. En onder mn Kieffer bleven alle dekjes ook perfect liggen. Ook Anky's.
Dus weet je echt zeker dat je zadel goed ligt?
essie_blue schreef:Vind de PK pads best wel snel schuiven, Anky ook.
Eurostar, Schöckemohle en Pagony schuift bij mij niet
Sizzle schreef:bekend probleem
Ik had een zadel dat lag als gegoten. Bleef perfect liggen en was perfect voor het paard. Maar dekjes weigerden gewoon te blijven liggen en schoven er aan de achterkant onderuit. Ik heb wel 10x naar dat zadel laten kijken door verschillende zadelpassers en makers, maar het was gewoon goed. De enige optie is dekjes kopen die gewoon vast te maken zijn met een lang klitteband lusje.

Minjon schreef:Hmm, ik zeg altijd, dekjes die schuiven, past het zadel niet.. maarja hij is al 2 keer aangemeten.
Mag ik vragen welk zadel je hebt?
En eurostars kun je toch wel goedkoop op bokt krijgen?
Sizzle schreef:Dekjes kunnen soms best duur zijn, maar hoeveel dekjes heb je nodig dan? Met 2 heb je toch voldoende (1 in gebruik en 1 in de was)? Ik heb er in iedergeval nooit meer dat 2 nodig gehad persoonlijk.
Als dekjes met lusjes schuiven heb je de lusjes niet strak genoeg zitten denk ik.
Sizzle schreef:Dekjes kunnen soms best duur zijn, maar hoeveel dekjes heb je nodig dan? Met 2 heb je toch voldoende (1 in gebruik en 1 in de was)? Ik heb er in iedergeval nooit meer dat 2 nodig gehad persoonlijk.
Als dekjes met lusjes schuiven heb je de lusjes niet strak genoeg zitten denk ik.