Ik heb sinds een dag een nieuw wintec zadel. Ik moest vandaag de beugelriemen van kieffer nog ophalen die kreeg ik erbij alleen nu krijg ik ze er niet aan. Ik dacht even snel die dingen eraan te maken zoals altijd maar ik krijg ze er niet tussen en ze zitten anders na mijn idee niet goed.
Heeft iemand een foto van wintec zadel met beugelriemen eraan hoe ze horen te zitten of heeft iemand een tip. Ik heb altijd een zadel gehad met genoeg ruimte en die zaten gelijk goed dus nu weet ik het even niet meer.
diegene waarvan ik het zadel kocht is 2 weken op vakantie dus dat duurd me iets te lang en als niemand het hier weet zou het wel moeten maar hoe eerder hoe beter
_Jessie
Berichten: 4806
Geregistreerd: 04-06-08
Woonplaats: Leiden
Geplaatst: 10-04-10 19:58
Het klopt dat het wat stroever gaat. Dat had ik ook. Maar goed proberen. Ik heb er een schroevendraaier tussen gezet Wel even een lapje onder de schroeven draaier doen anders beschadig je je zadel. Het is niet ideaal als je ze vaak moet los maken.
Het gaat inderdaad wat stroever, maar het kan wel Ik heb er de laatste keer even een hoevenkrabber tussen gezet
soof20
Berichten: 58
Geregistreerd: 12-12-06
Geplaatst: 10-04-10 20:02
ik heb ook een wintec zadel was een heel gevecht om de beugelriemen erop te krijgen, normaal schruif je ze er makkelijk in, ik heb het uiteindelijk voor elkaar gekregen door ze er via onder naar boven te duwen dus niet via de zijkant, maar misschien heb je dat al geprobeert maar dat was bij mij de oplossing, groetjes
Dat had ik met mijn zadel. Ik heb geen wintec. Ik heb er een half uur over gedaan per beugelriem. Ik had ze tijdens het rijden eraf gehaald voor mijn zusje voor de lol ...
ik had er eindelijk 1 op en toen wou ik ze op maat maken dus trok naar benede en woeps hij was er weer af echt balen als het niet over gaat dan ga ik terug (over 2 weken)