Mizora schreef:De 2000 en de pro zijn hetzelfde, alleen de een is dressuur (de pro) en de 2000 is de vzh.
Klopt echter om het nog lastiger te maken, er zijn nieuwe types op de markt.
De 500 dresuur heeft tegenwordig ook equisuede op de wrong en er is sinds kort een pro VZH model.
Het verschil tussen de 2000 en pro bij de VZH modellen is dat de 2000 minder nadruk legt op vorm van wrong en de pro wel, de pro is net even luxer maar heeft een iets minder diepe zit als de 2000.
De pro ligt meer naar het VSS(veelzijdig spring) type en de 2000 naar het VSD(veelzijdig dresuur)
Daar zie je dan ook gelijk het verschil in gebruik van equisuede, de 2000(VZH) en pro(spring, VZH en dressuur) hebben allemaal equisuede op het zitvlak en wrongen.(de dressuur heeft zelf alleen maar equisuede behalve een klein stukje onder aan de flap)
De 500(spring, dressuur en VZH) hebben alleen equisuede op de wrong(de oude 500 dresuur types zelfs niet op de wrong maar zijn ze geheel van glad materiaal gemaakt) en rest van glad materiaal