Pools verkoopt Monique van Oregon Trail Tack store. Dit is te vergelijken met White Star. Ze heeft een westernstore in Westerbork, misschien heeft ze meer informatie voor je over dit zadel.
Ook ik heb een Pool's, maar dan gekocht bij Arthur's westernstore. Hij verkoopt dit merk ook, fijne zadels al zeg ik het zelf. Goede prijs/kwaliteit verhouding en het rijd lekker.
Ik meende dat ze ook als vervanging van white Star zijn gekomen, die is namenlijk uit de productie.
die van mij komt ook bij arthur vandaan. ik heb hem bijna een jaar, maar hij ligt niet helemaal goed meer. nou wil ik hem gaan inruilen, maar ik heb geen idee van de waarde van dit zadel. ik heb hem voor 1250 gekocht en ziet er nog steeds bijna nieuw uit.
Gewoon terug gaan naar Arthur, daar heb je de beste kans voor een goede prijs mits je daar dan weer een andere meenenmt.
Of je zou voor particuliere verkoop moeten gaan, maar dan is het natuurlijk net wat de gek ervoor geeft en je zult even moeten checken wat nu de nieuwwaarde is van het zadel? Verder kun je een foto plaatsen in het taxatie topic hier op western, wie weet krijg je dan een goed beeld.
MISTRAL94
Berichten: 14269
Geregistreerd: 12-10-03
Woonplaats: Drenthe
Geplaatst: 05-07-09 21:59
Ik heb ook een pools zadel, nu bijna een jaar denk ik, zadel ziet er nog als nieuw uit. Fijne zadels die erg goed zitten en qua prijs kwaliteit niets op aan te merken.
De oregon in westerbork haalt die zadels ook bij Arthurs vandaan. Tevens heeft David van de lone star store ze ook in de verkoop.
Pools zadels zijn van goede kwaliteit,en ze zijn er vanaf 850 euro nieuw. de a fork en die met wicket en graig leather zijn rond de 1150 nieuw. De meest ganbare tweedehands prijzen liggen hier rond 400 a 500 euro .