dekje onder bbp?

Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
zij

Berichten: 3390
Geregistreerd: 27-04-09

dekje onder bbp?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-06-09 13:00

ik heb een geniaal idee, maar wil even feedback of ik nou echt geniaal ben of niet :P

ik heb een bbp van barefoot. na wat gekloot ermee (singel moest wel erg kort zijn, vervolgens 1 keer mee gereden en al stuk, gelukkig gelijk een nieuwe gekregen (was fabrieksfoutje)) ben ik er superblij mee. hij zit HEERLIJK en mijn paard loopt er inmiddels ook lekker onder.

ik heb er al langere ritten mee gemaakt, mee gesprongen, ik vind hem heerlijk! en aangezien ik behoorlijk wat gekloot ook heb met mijn zadel (onverklaarbare drukplek) zit ik haast te denken om mijn zadel weg te doen en alleen nog maar met bbp te rijden... :D

de drukverdeling is redelijk goed. als ik met mijn wijsvinger duv aan de bovenkant waar ik zit en ik houd mijn hand er onder voel ik wel een drukking, maar wel een grotere plek dan mijn wijsvinger dik is :P
als ik met vlakke hand aan de bovenkant duw voel ik het aan de onderkant nauwelijks...
alleen aangezien ik niet heel veel vet op mijn kont heb ben ik bang dat ze mijn zitbeenknobbels wel duidelijk moet voelen..

nu zat ik mij af te vragen: zou ik er een pad onder kunnen leggen?

:o?

* bbp is sympanova onderkant. tegen het schuiven, dus dan zou de pad ook sympanova moeten hebben. anders is de werking weg.
* ik zou een pad willen waar ik inlages in kan doen (inlages heb ik al van mijn boomloze zadel ;) )

is de hele werking van de bbp naar de vernieling geholpen als ik mijn plan uitvoer?
en zou de `pad` zowel onder als bovenkant antislip moeten zijn? of is alleen de onderkant genoeg? (in het eerste geval zou ik zelf moeten knutselen gok ik ;) )

ik ben benieuwd naar jullie reacties. hoop dat jullie me niet geheel de grond in boren... mijn ego gaat kapot dan ;)

Alicia2u

Berichten: 3418
Geregistreerd: 14-09-06
Woonplaats: Zundert

Re: dekje onder bbp?

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-06-09 09:02

Ikzelf heb er geen ervaring mee, maar mijn stalgenoot legt haar HAF pad onder de bbp en dat lijkt erg goed te gaan.

Duhelo

Berichten: 30050
Geregistreerd: 29-05-03

Re: dekje onder bbp?

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-06-09 21:15

lijkt me ideaal met inlages onder, heb je direct ruggegraatvrijheid ook ;)
gewoon proberen, zul je direct zie of het gaat of niet, en of je moet gaan knutselen

zij

Berichten: 3390
Geregistreerd: 27-04-09

Re: dekje onder bbp?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 23-06-09 17:01

ja, haf heeft idd ook sympanova :)

ben ik blijkbaar n btje geniaal: t wiel was al uitgevonden :P haha. maarja, ik ga wel even kijken dan...