Ik wil binnenkort dit hoofdstel bestellen bij Divoza. Nu twijfel ik heel erg tussen een maat cob of een maat full. Mijn paard heeft geen extreem groot hoofd en ik gok dat, als de cob ruim verstelbaar is, hij hem wel past. Zijn hoofd is vrij 'lang' (om het zo maar te noemen) maar hij heeft een vrij smalle neus.
Zijn er mensen met dit hoofdstel en kunnen jullie mij vertellen hoe het hoofdstel uitvalt qua grootte?
mijn paardje heeft een heel breed hoofd en die past net geen cob, de neusriem kan net niet dicht. maar met een paar gaatjes bijmaken is dat wel verholpen.
Kun je geen passend hoofdstel meenemen om te proberen?
Je bedoeld meenemen naar de winkel? Helaas zijn die winkels ver uit de buurt bij mij. Bovendien is het echt een gok, het is het eerste hoofdstel dat ik voor hem koop.
Ligt eraan, Alles valt best groot, behalve de neusriem, die valt klein. Ik had eerst een cob, alles paste, behalve de neusriem, die ging met geen mogelijkheid dicht. Het is wel een ruim verstelbaar hoofdstel, maar ik zou een full nemen, omdat de neusriem zo klein valt. (Ik heb trouwens 2 van deze hoofdstellen, een zwart met zwart en een zwart met wit en ik vind de kwaliteit van de zwart met zwart echt tegenvallen in vergelijking met de zwart met wit)