Barato Gloz GP

Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
germie

Berichten: 30291
Geregistreerd: 02-04-02
Woonplaats: Gericht op het zuidoosten

Barato Gloz GP

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-04-09 16:40

Iemand ervaring met dit zadel van EJ?
Is dit een leuk zadel voor een kind? (17 inch).

Afbeelding

Koper

Berichten: 32566
Geregistreerd: 12-10-07
Woonplaats: ver van thuis

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-04-09 08:17

En het heet barato? Dat betekent goedkoop (in het Spaans), klinkt mij een beetje als zadelmarkt :o Je zou moeten kijken of het past op het paard en bij het kind maar ik zou er zelf niet aan beginnen eerlijk gezegd.

germie

Berichten: 30291
Geregistreerd: 02-04-02
Woonplaats: Gericht op het zuidoosten

Re: Barato Gloz GP

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 10-04-09 16:10

Het is dus gewoon een economic zadel. Maar deze is toch wel wat duurder dan de meeste economics, namelijk 350 euro. En tja, voor dat geld verwacht ik toch wel wat meer, waaronder een goede zit en een acceptabele pasvorm en duurzaamheid. Heb het zadel niet in het echt gezien, en dat is iets wat ik uiteraar beslist zou willen. Een zadel bestel je niet op internet.

Barato is net als vele andere merken zoals Rossner, Pagony, de Ruitergilde gewoon een eigen merknaam. Produkten worden in India of Zuid Amerika gemaakt (of ander goedkoop lage longen land) en krijgen dan een eigen naamlabel. Maar meestal betekent een 'eigen merknaam' niets. Grappig dat dit gewoon goedkoop betekent.