Help.... zadel onderlegger

Moderators: C_arola, balance, Essie73, Firelight, Neonlight, Sica, Coby, NadjaNadja, Dyonne

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Misty2001

Berichten: 478
Geregistreerd: 12-10-08

Help.... zadel onderlegger

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 13-01-09 11:29

ik ga vammidag naar hengevelde naar en paardenzaak. :D maar wil daar ook kijken voor een zadel onderlegger ( een bontje ) maar ik weet niet zo goed welke kleur..
ik heb een bruin zadel dus een zwarte zou er niet mooi bij staan, en een witte word zo snel vies, je kan het niet in de kast leggen want dan wordt die stoffig, en met rijden in de blubber ofzow blijft die ook niet schoon en mooi.

en om een gekleurde te doen weet ik niet,
ik heb zoveel verschillende kleuren sjabrakjes dat het bij de een gaat vloeken en bij de ander een foete combinatie is.

hebben jullie een zadel onderlegger voor je paard?
zo ja welke kleur en wat is het beste advies?

groetjes :o

Mar_84

Berichten: 547
Geregistreerd: 05-06-08
Woonplaats: gem. steenbergen

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-01-09 11:59

Waarom wil je een onderlegger onder je zadel?Als je een goedpassend zadel hebt,heb je geen onderlegger nodig.

Tanja

Berichten: 21539
Geregistreerd: 14-04-01
Woonplaats: Mantinge

Re: Help.... zadel onderlegger

Link naar dit bericht Geplaatst: 13-01-09 12:22

"Welke kleur staat het beste bij" topics zijn niet toegestaan.
Gebruik je eigen fantasie, bezoek ook eens de verschillende webwinkels, daar vind je voldoende voorbeelden om ideeën op te doen.
Hier een slotje.