ik had uit nood een keer een goedkope hackamore gekocht.
nou is dat rot materiaal, en als je ernaar kijkt knapt hij al. mijn paard is er al zo aan gewend dat als het hoofdstel weer om zijn hoofd bungelt hij automatisch al stil gaat staan XD
dit is niet de bedoeling natuurlijk
nou ben ik dus toe aan een nieuwe.
Ik dacht zelf misschien aan een S-hack / comfort
heeft iemand hier ervaring mee, en wat is het precieze verschil tussen die en een normale (korte scharen)
ook zat ik wellicht te denken aan een combi van een hack en een normaal bit doorm. van een stang en trens hoofdstel.
want hij loopt leuk op een hack, maar op een bit echt heel erg fijn, alleen daar is hij na 10 minuten ook flink door geïrriteerd.
dus dacht ik om het zo te combineren dat ik hem op de hack rijd met een klein beetje contact op het bit
zonder druk.
heeft iemand hier ervaring mee?
ik ben erg benieuwd naar jullie ervaringen en bevindingen.
ik ben niet uit op vervelend commentaar,ik ben er zelf van overtuigd dat ik weet wat ik doe, en probeer vanuit het oogpunt van mijn paard de vriendelijkste oplossing te zoeken.

