Volgens de zoekmachine heeft MyBonfire hier op bokt een nakomeling van Bayard, misschien dat je haar even een PB moet sturen Dit is een link naar een advertentie van een pony met ook ergens Bayard: http://www.sporthorses.nl/ponys/detail_ ... 4089&pag=1
Het is niet veel, maar ik hoop dat je er wat aan hebt
Bayard zelf ken ik nog van toen hij een veulen was en heb ik als 2,5 jarige wat gelongeerd voor de hengstenkeuring om hem in conditie te krijgen. Hij is gefokt door kennissen van me. De moeder van Bayard was een kleine merrie (ca. 1.38) maar al haar nakomelingen zijn een stuk groter. De merrie heeft een boel veulens gehad, ik meen 18.
Een volle zus van Bayard heb ik zadelmak gemaakt. Dit was een grote D-pony. Halfbroer (v. Prince Abdullah) Was een kleine E-pony denk ik. Ook zadelmak gemaakt en ook als dekhengst weggegaan naar een particuliere stal.
Het waren allemaal hele makkelijke dieren in de omgang. (moet ook wel bij oude mensen wat de fokkers waren) Zadelmak maken was geen enkel probleem. Gewoon fijne dieren. Leergierig, niet kijkerig of ril maar toch goed wakker.
y12345
Berichten: 364
Geregistreerd: 27-09-12
Geplaatst: 16-10-13 20:12
Ik had een nakomeling van hem heel lief beestje maar net verkocht