halloo,
ik heb een rubels ruin van 4 jaar en ben op zoek naar mensen die ervaring hebben met een rubels afstammeling.
ik ben in februari begonnen met hem zadelmak maken en inrijden, dit ging eigenlijk heel soepel allemaal.
tot hij opeens 3 maanden later singeldwang kreeg, dit was naar een maand weer over, en komt nu weer terug, ik heb alle mogelijkheden voor zover ik weet al geprobeerd.
het is een kereltje met eigenlijk een kronkel in zn kop, kan zomaar ineens finaal flippen , en dan echt flippen steigeren bokken stuiteren en is dan echt helemaal in paniek, en een seconde later is dat weer voorbij en is hij weer helemaal relaxed alsof er niks is gebeurd.
is al uit de longeerbak gesprongen , over de kop geslagen in de wei en daardoor moet ik hem iedere keer weer op rust zetten omdat ie zich dan weer heeft bezeerd:S dus iemand ervaring hiermee?? en miss enige tips?? of is dit rubels eigen ??