Dikkere pees

Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Anoniem

Dikkere pees

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-08-08 15:16

Zondag heeft mijn pony een trap gehad bij dr hak op haar linkerachterbeen daar had ze een schaafwond van en dr been was daar wat dik.
2x per dag afgespoten en gestapt en dinsdag liep ze al weer goed, en woensdag ben ik even onder het zadel gaan stappen.

Nou kom ik vandaag bij dr heeft ze dus weer een trap gehad allemaal striemen op dr linkerschterbeen en nu dus dr onderbeen bij de pezen dikker.
Het is wat warm maar als je dr aan komt doet ze er niks op.
Ook loopt ze er niet kreupel, in galop linksom (heb dr ff los gedaan in de bak) alleen een klein beetje stijf.

Ik spuit dr nu af en ga dan met dr op het harden stappen , maar is er nog meer wat ik er aan kan doen ?
Als het erger wordt bel ik uiteraard wel een veearts Knipoog

dolor
Berichten: 2063
Geregistreerd: 24-09-06
Woonplaats: utrecht

Re: Dikkere pees

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-08-08 16:18

veel meer kan je niet doen. blijven koelen en op het harde stappen en voor de rest op het land laten lopen. kan ze zelf bepalen wat ze doet. en als het over een paar dagen nog niet dunner is idd even de da bellen

Anoniem

Re: Dikkere pees

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-08-08 16:36

oke Lachen , Ja overdag staat ze op het land en savonds op stal

Anoniem

Re: Dikkere pees

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-08-08 00:33

MD --> BEH.

Stardust0
Berichten: 196
Geregistreerd: 27-07-08

Re: Dikkere pees

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-08-08 03:13

koelen.. Wat ijsklontjes in een doek doen, en die er tegenaanhouden. Dit zal gevoelig zijn, maar het moet maar he.. Ik denk dat het beter is, maarhee, ik ben ook geen dierenarts he!