Mijn neef dacht 2 weken geleden te zien aan mijn paard dat hij niet helemaal goed liep met zijn rechterachterbeen. Had een verkorte pas. Dus nu bijna 2 weken alleen wat gestapt aan de hand op het harde en hij mocht overdag op het land. Hij had geen verdikkingen of warme plekken. Vorige week klein stukje gedraafd aan de hand en zag duidelijk verbetering maar nog niet 100% in orde. Nog een weekje afwachten dus dachten we. Ook wat vit e als supplement bij gaan voeren, dit heeft hij eerder gehad en op aanraden van een stalgenoot zou dit moeten helpen bij stijfheid. In stap loopt hij zowel op het zachte als op het harde rad. Draf is op het harde de eerste paar passen nog niet helemaal in orde maar daarna wel. Af en toe een heel iets verkort pasje. Zachte is hetzelfde, maar ik merk toch wel dat hij daar nog meer passen heeft die zeker nog niet zuiver zijn.
Wat denken jullie, is dit stijfheid of toch nog kreupel?
Bij stijfheid, Kun je dan juist wel weer een beetje aan het werk gaan? Of gewoon nog lekker stappen? Of helemaal iets anders..... iemand tips?
Ik wil het sowieso nog een paar dagen geven voordat ik kijk of het weer verbeterend, slechter of het zelfde is en anders toch de kliniek raadplegen. Ik hoef geen reacties over dat ik dit meteen had moeten doen, wij geven hier op stal de paarden eigenlijk altijd eerst gewoon wat rust en kijken dan hoe verder, dit is ons eigen besluit.
Ik heb evt ook wel filmpjes maar die plaats ik liever niet openbaar ivm privacy van stal

Alvast bedankt!