Moderators: Firelight, Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight
Leanne_Salvo schreef:Het paard op het filmpje lijkt de eerste paar keer overkoot gaan geen last te hebben, maar erna wel. Lager in de hielen/verzenen zetten zal zeker helpen aangezien de hoef nu erg stijl is.
Matheno schreef:Overkoot gaan is meestal ook een gevolg van (te) stijle hoeven. Als je de hoefsmid even vermeld dat het paard overkoot gaat dan houden ze hier rekening mee met bekappen en worden ze lager op de verzenen gezet.
Bij mijn paard gaat het heel positief sinds hij wat lager op de verzenen staat. Nu nog krachtiger vanachter maken.
Marijuhhhhh schreef:Inderdaad. Mijn hoefsmid gaf dat vandaag ook aan. Circa 6 weken geleden heeft mijn pony z'n kogel verzwikt en gaat sindsdien overkoot. De zwelling is inmiddels goed afgenomen maar heb het idee dat het revalideren verder vertraagd wordt doordat hij steeds overkoot gaat. Op die manier komt er natuurlijk veel spanning op banden en pezen. Ben benieuwd of ik morgen al resultaat kan zien van het bekappen.