Mijn paard is gister naar het lang gegaan, Nou vraag ik me af moet ik haar bijvoeren? Ze at op stal: S,morgens 1/2 Biks S,middags 1 Meusli (Zonder haver) S,avonds 1/2 Biks Op het land staat nog best veel gras Bedankt alvast!!!!!!!! Groetjes amanda
hoi, ik bouw 2 a 3 weken voor ze naar het land gaan al af anders vind ik zelf de overgang te groot van 3 keer per dag naar helemaal niks. mijne krijg nu een pavo koek iedere dag.
moet je kijken of ze er tegen kan, mijn paard bv die kan niet van alleen gras, dan word ze zo mager als een lat, maar ik ken ook een paard die er hartstikke goed op kan leven.
ik ga elke avond een baal hooi neer gooien denk ik maar ze staat lkkr heel dag te eten daar....wat veranderen paarden in het lang zeg.... ze ziet er echt blij uit Groetjes amanda