Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Moderators: C_arola, Coby, Nicole288, Dyonne

 
 
neetoch
Berichten: 1024
Geregistreerd: 16-06-19

Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 03-11-22 15:52

Ik bestelde dit altijd bij Pit & Pit, maar het blijkt nu dat ze helemaal geen grotere hoeveelheden meer hebben en dus zelfs mijn bestelling niet meer konden uitleveren, terwijl die wel al betaald was...

Nu ben ik dus op zoek naar een andere prijsgunstige leverancier, ik wil zelf graag de hele vlozaadjes , simpelweg omdat ik die het prettigste vind werken. Ik ben dus niet op zoek naar husk of mixen met allerlei andere ingrediënten erin.

Heb nu zelf Horseflex gevonden, maar hoop eerlijk gezegd op een gouden tip hier dat het goedkoper kan :o ;) .


Lizz

Berichten: 8880
Geregistreerd: 18-10-02
Woonplaats: Hier aan de kust, de Zeeuwse kust...

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-11-22 16:19


Dankjewel Koos en Lub voor de mooie jaren.

neetoch
Berichten: 1024
Geregistreerd: 16-06-19

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 03-11-22 16:33

Dat is inderdaad een goede prijs! Bedankt. Heb je deze zelf al eens geprobeerd? Ik moet zeggen dat ik vroeger altijd zwart vlozaad bestelde bij Pit , maar inderdaad de licht bruine versie kreeg...

Lizz

Berichten: 8880
Geregistreerd: 18-10-02
Woonplaats: Hier aan de kust, de Zeeuwse kust...

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-11-22 16:38

Nee ook altijd via pit pit besteld, maar wel de bruine variant.

Dankjewel Koos en Lub voor de mooie jaren.

CoRiNa1983

Berichten: 1768
Geregistreerd: 24-12-06
Woonplaats: Noord Brabant

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-11-22 17:31

Ik bestel het altjd bij horseflex.

Leuke cadeautjes, https://www.yoursdesign.nl Of een toffe fotoshoot bij @maikesmitsphotography op insta gram, met BRAM10 krijg je een leuke korting.

neetoch
Berichten: 1024
Geregistreerd: 16-06-19

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 03-11-22 17:35

CoRiNa1983 schreef:
Ik bestel het altjd bij horseflex.


Krijg je bij hun de hele zaadjes , zonder toevoegingen? En wat voor kleur hebben die?

Isapaardje

Berichten: 6028
Geregistreerd: 14-11-04
Woonplaats: un plekske in Brabant

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-11-22 18:13

Ik bestel ook bij horseflex, dan de navulzak, scheelt weer iets in prijs.
Is donkerbruin van kleur en zijn de hele zaadjes.

Vroeger bestelde ik het via Makana, daar is het ook niet zo duur (heet dan Flohsamen Ganz op zijn Duits). Maar die hadden het toen een keer niet en ben ik naar Horseflex over gestapt.

In every heart is a dream, follow this dream, it will open hearts

MyChoice

Berichten: 2160
Geregistreerd: 08-11-17

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-11-22 18:17

Baroen

Melya 06-07-06
Baldur 18-06-08 - † 15-06-2023
Madelief 13-03-2018

daydream

Berichten: 595
Geregistreerd: 18-10-04

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-11-22 19:47

Echt superhandig dit, was me ook al opgevallen bij Pit & pit dat ze de grootverpakkingen steeds niet hadden

[o] De liefde voor een paard kan de wereld doen oplichten.<3

neetoch
Berichten: 1024
Geregistreerd: 16-06-19

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 03-11-22 20:40

Nou ze blijken niet de enigen te zijn die geen grootverpakking op voorraad hebben zie ik...

Marie111
Berichten: 4633
Geregistreerd: 15-07-10

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-22 00:04

In het andere Psyllium-topic [VS] Weer zo'n psyllium-topic
komt deze voorbij:

https://www.golden-peanut.de/flohsamen- ... r=11007-04

Iemand daar ervaring mee? Komt nogal wat verzendkosten overheen namelijk.

Als ik het goed uitreken is het 3 x 5 kg (15 kg) 3 x € 29,90 + € 21,20 (15 kg verzending) = € 110,90

€ 110,90 : 15 = € 7,40 per kilo

Als ik het goed zie kost het bij Pit&Pit € 8,46 per kilo bij afname vanaf 8 kilo

Klopt dit?
Laatst bijgewerkt door Marie111 op 04-11-22 00:13, in het totaal 1 keer bewerkt

TurdusMerula

Berichten: 23897
Geregistreerd: 09-04-05

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-22 00:05

Duitsland is inderdaad vaak goedkoper met dergelijke dingen. Maar is inderdaad wel even zoeken of de verzendkosten dan uit kunnen.

Op de hoogte blijven van paardgerelateerde activiteiten? Tips over houding en zit ontvangen? Schrijf je in voor de nieuwsbrief!
paardplus.nl
Paardplus op Facebook

RianneH

Berichten: 28186
Geregistreerd: 02-05-05
Woonplaats: Amersfoort

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-22 00:14

Hier ook een Pit-Pit gebruiker die op zoek is gegaan naar een andere leverancier.
Horseflex heb ik van de week 25kg besteld. Kwam ik op nog geen €7,50 per kg uit, heb het nergens goedkoper gevonden.

Vond laatst ook een Belgische site: https://www.vaesen.eu/nl/mediguard-psyllium-zaden.html

"Een draver, is gaver" :D

CoRiNa1983

Berichten: 1768
Geregistreerd: 24-12-06
Woonplaats: Noord Brabant

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-22 05:57

neetoch schreef:
CoRiNa1983 schreef:
Ik bestel het altjd bij horseflex.


Krijg je bij hun de hele zaadjes , zonder toevoegingen? En wat voor kleur hebben die?


Als je horseflex vlozaad opzoekt zie je ook een plaatje hoe hun vlozaad eruit ziet.

Leuke cadeautjes, https://www.yoursdesign.nl Of een toffe fotoshoot bij @maikesmitsphotography op insta gram, met BRAM10 krijg je een leuke korting.

paddraigh
Berichten: 3688
Geregistreerd: 10-08-07

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-22 06:04

Marie111 schreef:
In het andere Psyllium-topic [VS] Weer zo'n psyllium-topic
komt deze voorbij:

https://www.golden-peanut.de/flohsamen- ... r=11007-04

Iemand daar ervaring mee? Komt nogal wat verzendkosten overheen namelijk.

Als ik het goed uitreken is het 3 x 5 kg (15 kg) 3 x € 29,90 + € 21,20 (15 kg verzending) = € 110,90

€ 110,90 : 15 = € 7,40 per kilo

Als ik het goed zie kost het bij Pit&Pit € 8,46 per kilo bij afname vanaf 8 kilo

Klopt dit?




Hier heb ik al een paar keer besteld nu woon ik in dl dus heb geen vz kosten.
Idee is om het bv op een Duits dhl pakket station af te laten leveren. Mocht je redelijk in de buurt van de Duitse grens wonen

superpony
Berichten: 25398
Geregistreerd: 25-02-05

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-22 14:23

Hoelang is het bij pit-pit al niet leverbaar? Had een voorraad, maar is op. Voorheen was het meestal wel na een week weer aangevuld bij ze.

Baroen heeft ook niet zag ik.

Misschien hebben veel mensen ingekocht vanwege de overgang van wei naar zandpaddock? Is toch een vrij standaard iets om dan te geven.

8nnemiek

Berichten: 43194
Geregistreerd: 22-01-05
Woonplaats: Limburg

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-22 14:46

Misschien is het ook gewoon niet het seizoen.. Wanneer bloeit weegbree? Als er ineens heel veel meer vraag naar is dan duurt het natuurlijk best een tijd voordat ze die extra zaden geoogst hebben.

Op zoek naar een trouwvideo/fotograaf? ABCreatief Videoproducties                 ❤︎❤︎❤︎❤︎❤︎❤︎                 Ons project; ⛵️ Van opknapper naar wonen op een zeilschip

Aatrox
Berichten: 363
Geregistreerd: 28-12-19

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-22 14:53

Pit en Pit gaf aan volgende week de grote verpakkingen weer op voorraad te krijgen toen ik het vroeg van de week.

Bommeltje_
Berichten: 2080
Geregistreerd: 16-03-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-22 17:53

Bij de notenshop.nl is het goedkoop en in grote hoeveelheden daar koop ik ook mijn eigen noten en zaden.

8nnemiek

Berichten: 43194
Geregistreerd: 22-01-05
Woonplaats: Limburg

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-22 17:58

Daar zie ik alleen de vezels, toch?

Op zoek naar een trouwvideo/fotograaf? ABCreatief Videoproducties                 ❤︎❤︎❤︎❤︎❤︎❤︎                 Ons project; ⛵️ Van opknapper naar wonen op een zeilschip

Zamero

Berichten: 2326
Geregistreerd: 04-09-03
Woonplaats: Katwijk

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-11-22 18:44

Marie111 schreef:
In het andere Psyllium-topic [VS] Weer zo'n psyllium-topic
komt deze voorbij:

https://www.golden-peanut.de/flohsamen- ... r=11007-04

Iemand daar ervaring mee? Komt nogal wat verzendkosten overheen namelijk.

Als ik het goed uitreken is het 3 x 5 kg (15 kg) 3 x € 29,90 + € 21,20 (15 kg verzending) = € 110,90

€ 110,90 : 15 = € 7,40 per kilo

Als ik het goed zie kost het bij Pit&Pit € 8,46 per kilo bij afname vanaf 8 kilo

Klopt dit?

Ik bestelde het ook altijd bij pit pit.
Maar door niet te kunnen leveren in grote hoeveelheid naar wat anders op zoek gegaan.

Ik heb vorige week ook een 25 kg zak besteld.
Ik ben nu € 7,61 per kg

*Geniet van alles zolang het nog kan*
*Want zeg nou zelf zou jij er iets van willen missen*

karmas
Berichten: 22
Geregistreerd: 20-06-05
Woonplaats: Schouwen-Duiveland

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-11-22 11:55

Gistermiddag een zak van 25 kg besteld bij Horseflex, vanochtend geleverd. Keurig verpakt en tot nu toe de goedkoopste.

superpony
Berichten: 25398
Geregistreerd: 25-02-05

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-11-22 16:46

Ook krom, krijg van pit-pit een mail of mn product op is en aangevuld moet? Ging om de psyllium zaad. Ik klik het aan, pagina bestaat niet.
Ga ik kijken bij psyllium is de grootverpakking nog steeds niet bestelbaar. Handig........

Marie111
Berichten: 4633
Geregistreerd: 15-07-10

Re: Waar het goedkoopste hele vlo/psyllium zaadjes kopen?

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-11-22 21:45

Pit en Pit heeft de 2,5 kg weer op voorraad, zag ik net

TurboDi

Berichten: 1088
Geregistreerd: 31-08-12

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-11-22 21:59

Marie111 schreef:
Pit en Pit heeft de 2,5 kg weer op voorraad, zag ik net

Wel flink duurder geworden dan paar maand terug. Betaalde enkele maanden geleden €70 voor 10 kg. Nu 97 |( -:(- >;)

Enjoy the little things in live, because one day you will look back and than you realize they were the big things


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Ciec_19, FleurSandro, Jonnekee en 2 bezoekers