Moderators: Firelight, Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight
Muze schreef:Ik bestelde eerder bij René wielens.
Laatste keer bij becidor besteld en helemaal tevreden over.
Veulen84 schreef:Geen agrobs, maar wel equifyt. Dat is 1 bedrijf. Ben echt super fan. Mijn 21 jarige krijgt de gold. Daar zitten veel eiwitten in, waar ze het heel goed op doet. En mijn 10 jarige krijgt de herbs, laag in suikers en zetmeel. Geheel granen vrij allebei. Wat echt mijn voorkeur heeft.
Ik kom niet uit het noorden, dus aan adressen kan ik je ook niet helpen. Er staat wel een verdeelpunten lijst op de site van equifyt.
xLiez schreef:Voert er iemand van jullie de kraftpaket? Ik voer nu de alpengrün pellets maar mijn pony mist net dat extra beetje power. Kraftpaket is ook voor paarden met ondergewicht maar daar heeft de mijne geen last van
rina schreef:xLiez schreef:Voert er iemand van jullie de kraftpaket? Ik voer nu de alpengrün pellets maar mijn pony mist net dat extra beetje power. Kraftpaket is ook voor paarden met ondergewicht maar daar heeft de mijne geen last van
Imo is kraftpaket echt een hooivervanger met een beetje extra. En erg geschikt voor paarden die op gewicht moeten komen of blijven. Bij een op gewicht paard, of te dik paard zou ik geen kraftpaket gebruiken.
Die van mij krijgen naast wiesencobs en kraftpaket Happy Summer Mix van Horsefood. Laag in suikers en zetmeel, alle vitamientjes en mineralen zitten erin, en geeft wel meer energie zonder overdosis.