superpony schreef:Hoe wordt ze nu gehouden en hoeveel uren werkt ze nu nog?
24/7 buiten met hooi op hoeveel m2?? En alleen of met anderen??
Er is veel meer info nodig dan klakkeloos advies van internet volgen als men je pony niet heeft gezien en verder nog niks weet.
Voer hoort in verhouding te zijn tot beweging en eigenlijk ook tot het seizoen.
Wij voeren hele jaar rond onbeperkt hooi en een handje wiesencobs/nuggets. Ik wissel af wat ik daardoor geef. Vanaf September geef ik speedibeet erbij. Eerst een beetje en als het kouder wordt, steeds ietsje meer.
Ze zijn 13 en de 4 andere 20+ tm 27jr. De laatste maanden krijgen ze 'sochtends lucerne en de 2 oudsten krijgen fibrebeet.
En dan 's avonds dus de nuggets met speedibeet.
Als het warmer wordt week ik niet meer en krijgen ze minder. Staan ook zonder dekens, dus vandaar dat ze met kou meer bij krijgen.
Er zijn 3 soorten likstenen.
Ze staat nu de hele dag op stal met 1 uur weidegang ( of dit waar is weet ik niet want heb de pony's nooit buiten zien staan ). Ze rijdt nu niet heel veel omdat niet iedereen op haar mag dus ongeveer 2 uur per dag. Hoeveel m2 weet ik niet maar ze komt met 5 andere paarden te staan. Trouwens sorry voor mijn late reactie