Sensipharm feelings control

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
disaronno
Berichten: 2
Geregistreerd: 27-01-12

Sensipharm feelings control

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 09-12-16 19:57

zijn er mensen die dit voor hun paard hebben gebruikt?

Zoja?

Wat is jullie ervaring ermee?

Na hoelang merkte je verschil?

Wat is de dosis die jullie gaven?

Alvast bedankt

LauraO

Berichten: 311
Geregistreerd: 24-10-15

Re: Sensipharm feelings control

Link naar dit bericht Geplaatst: 10-12-16 19:30

Misschien heb je er niet veel aan, want je vraagt naar de ervaringen bij een paard, maar ik heb de humane versie gebruikt voor mijn depressieve gevoelens. Ik vond niet dat middel verschil maakte en ben er dus ook weer mee gestopt. Verder zijn de producten van sensipharm wel altijd goed bevallen bij ons. Wij gebruiken bijvoorbeeld smooth locomotion voor de achterhand/rug van het paard en dat spul werkt echt heel erg goed. Dus misschien dat de pillen voor het paard wel werken, je kan het gewoon proberen toch?

disaronno
Berichten: 2
Geregistreerd: 27-01-12

Re: Sensipharm feelings control

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 10-12-16 20:46

Dank je wel voor je reactie, ik geef het sinds twee dagen, maar het lijkt of ik nu al een veel rustiger paard heb, is dit toeval of zou het echt zo snel kunnen werken?

LauraO

Berichten: 311
Geregistreerd: 24-10-15

Re: Sensipharm feelings control

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-12-16 11:41

Ja dat kan, ik weet niet welke dosering je gebruikt, maar de producten werken altijd wel snel. Dat wat ik dus gebruik voor de achterhand werkt binnen een dag, dan is het paard al snel minder stijf en ook fijner aan het lopen. Wel fijn dat het werkt voor je paard, omdat de humane versie bij mij dus niet werkte. Hopelijk heeft je paard er dus meer aan :)