Moderators: Firelight, Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight
elsenashley schreef:wij hebben goede ervaringen met gedroogde kruiden toevoegen aan het dagelijkse voer van ons paard.
via klantenservice op http://www.paardendrogist.nl kun je allerlei kruiden vinden en waar het goed voor is om aan je paard te geven
ik heb een aantal kruiden via paardendrogist los besteld en via www. dierenkruiden.nl kun je nog meer kruiden bestellen
wanneer je op deze manier een eigen samenstelling maakt op maat voor je paard, ben je een heeeeeel stuk goedkoper uit als de kruiden,- en natuurmixen die je kant en klaar kunt bestellen.
Verder is het ook heel leuk om zo voor je paard e.e.a. uit te zoeken om hem nog gezonder te krijgen en zo wat men vroeger in de natuur zelf bij elkaar scharrelde kunt toevoegen aan dagelijkse voer
Marijke schreef:Maar hoe bepaal jij dan wat jouw paard specifiek aan kruiden nodig heeft en waarom..?
Je zegt dat je dan een "samenstelling op maat" maakt, maar hoe definieer je dat het "op maat" is en hoe bepaal je precies wat het paard nodig heeft en als je zelf gaat "mixen" hoe weet je dan dat bepaalde kruiden elkaar niet tegenwerken of een tegenstrijdig effect in werking en dosering hebben waardoor het juist slecht kan zijn voor je paard?