Je kan via de voerleveranciers boekjes aanvragen waarin meer informatie staat over wat er in het voer zit en door de info op de zakken te vergelijken kom je ook een stuk verder.
Verschil tussen diverse merken is lastig, aangezien je het per voersoort moet bekijken. Bij de één is de basisbrok een stuk rijker qua voedingsstoffen en bij de ander de sportbrok juist.
Daarnaast is het altijd belangrijk rekening te houden met de hoeveelheid ruwvoer dat het paard binnen krijgt en hoeveel voedingsstoffen daar in zetten.
Heeft je paard altijd beschikking over (vezelrijk) ruwvoer, dan zal hij minder behoefte hebben aan brokken, dan wanneer het paard minder ruwvoer krijgt.
Tegen drukke paarden heb je natuurlijk de Pavo koeken, maar bijv. ook Reformin Plus van Hoveler. Dit is puur een vitaminen, mineralen en sporenelementen brokje, dat je als aanvulling kan geven op een ruwvoerrijk rantsoen. Extra energie zit hier verder niet in, dus zal je paard rustiger worden.