Moderators: Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola, Essie73

)
Het bloedonderzoek zelf is niet zo duur, de dierenartskosten daarvoor kunnen daarentegen wel oplopen. Gemiddeld kost het in totaal 50 tot 60 euro. Dat is wanneer er getest wordt op alles. Klinkt wel duur, maar het kan je veel waardevolle informatie opleveren.
Bodan schreef:Vonnie84 :
Zal even op de site kijken, t is wel in belgie zijn de verzendkosten naar groningen niet heel hoog? dan ben ik daar straks meer aan verz. kosten kwijt dan aan voer
lynne8 schreef:Mijn fjord krijgt nu kruiden-reform muslie van havens, zit een prijskaartje aan maar ze doet het er super op. Goed voor de spieren hoeven en heel weinig eiwitten.
jesito schreef:lynne8 schreef:Mijn fjord krijgt nu kruiden-reform muslie van havens, zit een prijskaartje aan maar ze doet het er super op. Goed voor de spieren hoeven en heel weinig eiwitten.
Deze wilde ik ook al aanraden, dit is super goede meusli.
Zelfs mijn shet van in de 30 jaar kwam hier beter mee door haar vacht en zat ook beter in haar vacht.